Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  224,00 zł , zmiana od tamtej pory: 3,57%

Re: Wtopa na całego

Zgłoś do moderatora
Może jakiś pakiet kupowałem po 305 ...bo rolowalem tym dużo ale z twojego wpisu wynika coś innego ...jak będzie po 200 to może być i po 160 ...także lepiej nie kupuj ...ja się z niego nie śmiałem bo tak to wyglądało, były 2 dywidendy i wyniki bardzo dobre ...5% poniżej konsensus.u to jakieś jaja...za chwilę jak zwykle zobaczymy że np: Aviva podwoiła swój portfel ..pozdrawiam wszystkich

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BUDIMEX 2,20% 232,00 2022-05-18 15:06:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.