Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  224,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,67%

Re: Wtopa na całego

Zgłoś do moderatora
Ja ostatnie akcję sprzedałem po tyle co Ty kupowałeś , powyżej 305 zł
Śmiałem się z buńczucznych zapowiedzi profesorka, który widział tutaj 340-350 zł.
Kupię Budimex jak będzie po 200 zł i jak będzie szansa na jego rozwój tzn dostaniemy kasę z UE na rozwój, inaczej tutaj wzrostu ceny nie będzie
Dodatkowo musi być większy zysk spółki a mniejsza inflacja.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BUDIMEX 0,00% 225,50 2022-05-26 12:56:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.