Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  233,00 zł , zmiana od tamtej pory: -3,22%

Re: Wtopa na całego

Zgłoś do moderatora
Hahahaha
Widzę, że na jesteś bardziej oderwany od rzeczywistości niż profesor pomyłka.On przewidywał cenę 370 zł ,Ty nawet 400 zł.
Ma Mercatorze też pisali o 1000 zł a niedawno było 100 zł
In każdemu wolno marzyć
A co za różnica czy mam czy nie mam.
Mamy pisać na forum Budimexu o spółce czy o moim portfelu.?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BUDIMEX 0,67% 225,50 2022-05-27 17:04:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.