Może : "bełkocze o swoich urojeniach"?Mógłbyś czasem sklecić jakieś zdanie składniej...
A jak tam INM? Bo tu moje prognozy się sprawdzają : jakie "100 dni na realizację umowy"?..."dostosowanie sieci do października"... Ciekawe jakie bajki usłyszymy w październiku? Będę kupował po 10 gr tak sobie zaplanowałem. Cała zabawa z ruszaniem nie potrwa krócej niż do wyborów...Ale... Premier ma prezesa SN do dyspozycji (który będzie decydował o ważności wyborów zgodnie z tym co ogłosi PKW, a w PKW mamy Ryśka Kalisza - poradzi sobie) więc może być dłużej jeśli w ogóle, a wiemy że czcigodny pan premier nie da zaklepanej dotacji INM bo nie ma za bardzo z czego. Cholerna służba zdrowia wydrenowała mu budżet... Z jednej strony dobrze by było żeby pan premier został ale dla naszych inwestycji to nie za dobrze. Liczę na to że jednak łaskawym okiem spojrzy na rozwój polskiej gospodarki bo dobrze życzy Polsce. Wypowiada się rozsądnie w sposób zrównoważony i wyważony. Lubię go słuchać. To nie jakiś fircyk, to jest poważny i doświadczony polityk. Chyba jednak możemy być dobrej myśli.