z podpisywaniem - teraz Rk robi foto zeb sie uwiarygodnic , ale co tam jest ? On twierdi ze pełnomocnictwo do reprezntowania - OK .
Tylko co z tego ?
RK - co było 26.01. .... roku - gdzie masz zdjecia ?
on juz nie wie co podpisuje CUKIER z Luxury , czy wegiel z Vabunem ale generalnie jest ok - RAVA Avis - dzieła sztuki - moze to jest trop do ZEA ?