Rk na twiteer sa zdjecia z podpisania Umowy wklejone 17.07.23. To chyba nie w ZEA tylko u" NAS" .Byłes z w ZEA ? Pytanie : Dlaczego podpisujacy nie wystawił LOGO swojej firmy ? Ty mu podstawiłeś swoje .
To biuro Pani pietro nizej ? Notarialnie to i maseczki z Litwa były podpisywane.