Analiz jak się zachowa kurs na otwarciu i po było-jest pełno, wiec jeśli ktoś sprzedał po 4x I odkupił co najmniej dwa razy więcej po 3x, czy nawet poniżej 30, to całkiem nieźle na tym wyszedł. Jednak teraz liczenie, że drugi raz będziemy testować minimum jest zwyczajnie naiwne.