Nie ma jednego sposobu. Przy tym podejściu, aby nie być zbyt pazernym, ludzie zrzucili na dzień dobry te akcje bojąc się zjazdu. Teraz co? Euforia? Pod co? Ja nie mówię, że ta spółka to PURE, sam jestem w Synektiku od długiego czasu, ale prawdę mówiąc obserwuję i czekam na reakcję rynku jak zobaczą pierwszy raport - który przecież wiadomo jak będzie wyglądać, chyba że ktoś zupełnie nie wie co kupił.