Oczywiście na giełdzie chodzi o to aby zarabiać, nie robi się tutaj wielkiej kariery czekając na jedną spółkę latami, bo to się wydarzy albo nie. Zdecydowanie rozsądniej jest księgować stale i nieprzerwanie zyski systematycznie. Jednak w tym przypadku uważaj abyś nie przesadził z pazernością...