Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  109,45 zł , zmiana od tamtej pory: -93,07%

Re: wniosek

Zgłoś do moderatora
Czy trzymać akcje Mabiona?
Nie takich rekomendacji ode mnie nie usłyszysz.

Mnie Mabion na forum interesuje pod względem fundamentalnym - i o tym na forum piszę. Lubię tropić ściemy sprzedawane przez Zarząd.

1. Zakładam, że mają molekułą dobrą i skuteczną.
Ale!
Sandoz. Badania fatmakokinetyczne. Mimo, że mieli molekułę skuteczną (badania) - filgastrim - EMA doczepiła się, że farmakokinetyka (osiągane stężenia w przebiegu czasu we krwi) są nie takie jak oryginału i ich wniosek o rejestrację wyrzuciła na śmietnik.

2. Zakładam, że gdzieś w kwietniu 2018 powinni złożyć wniosek do EMA o rejestrację na podstawie badań w reumie, który EMA przyjmie.

3. Zakładam, że gdzieś w styczniu 2019 EMA zażąda badań w chłoniakach.

4. Zakładam, że badania w chłoniakach zostaną ukończone gdzieś w połowie 2019 roku - przesłanie wyników do EMA IV kwartał 2019.
Badaia w chłoniakach są w lesie.
Nadzieję trzeba mieć, że EMA nie zażąda rozszerzenia ilości pacjentów w chłoniakach. To jest przecież główne wskazanie.
Jakoś Sandoz w chłonikach od razu wystartował na populacji 600 sztuk, a nie jak MAbion na 200.

5. IV kwartał 2020 ISTOTNE informacje na temat rejestracji.

6. w Q4 2020 SANDOZ i SAMSUNG będą od 2 lat na rynku.

P.S. Z rynku niemiecki MERCK KGaA (to chyba w ogonie, ale jednak BigPharma) odsprzedał prawa do GOTOWEJ podróbki Humiry do Frseniuss (kompletne dziadostwo jeśli chodzi o leki) - nikt z wielkich tego nie chciał za ca. 125 mln $, bo powiedział, że nie chce być trzecim/czwartym na rynku. Co oznacza, że sprzedaż tej trzeciej/czwartej podróbki była szacowana na nie więcej niż ca 20 mln USD rocznie. Humira to teraz 20 mld USD? MabThra 8 mld?
Cyfry mówią za siebie.
A co mówią dla Ciebie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION -2,69% 7,59 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.