Zenku,
ja rozumiem, ze bawisz się w adwokata diabła, to też jest ważne i wbrew opinii niektórych na forum, uważam czasem za dobre ćwiczenie mentalne - o ile nie manipuluje sie informacjami albo przeinacza fakty etc...
Mam pytanie - uważasz, że warto mieć teraz akcje mabionu - masz mabiona?, proszę podaj argumenty za/przeciw.
Naprawdę jestem ciekaw, pytam bez żadnych podpuch