Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,95 zł , zmiana od tamtej pory: -19,57%

Re: Wielton spogląda na Wschód lipa

Zgłoś do moderatora
Jest to artykuł zapewne sprzed kilku lat a od tamtej pory wykupili kolejne spolki ktore produkuja na zachod. Widze ze produkcje przeniesli z niemiec do swierzo postawionej hali w wieluniu ( 3x nizsze koszty produkcji) przez co zainwestowali w dalszy rozwój i poprawie rentownosci.
Piszesz tutaj o rynkach zbytu i montowni a nie skupiasz sie na najwazniejszym czyli materiale. Skad biora stal. Juz nie raz zarzad wieltonu pokazal ze potrafia omijac embarga przez sprzedaż swoich produktow pod innymi spolkami. Warto skupic sie na faktach a nie spekulacjach. Jak beda miec material to o produkcje bym sie nie martwil i rynki zbytu tez sie znajda. Nie tylko wielton jest w takiej sytuacji a wszystkie galezie przemyslu gdzie jest stal bo wiekszosz bierze ja z Rosji Ukrainy i Bialorusi. Kto pierwszy sie przelaczy na inne huty to zdobedzie rynek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WIELTON 1,08% 5,59 2026-04-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.