ktoś musi mieć jeszcze do wywalenia chyba kilkaset kilo waloru, skoro tak nieustannie i desperacko broni poziomu 2,70...
pytanie brzmi:
- kogo tak parzą w łapki akcje abcdaty i kto bedzie bronił kursu, jak sypacz walnie pekacem swoją resztówkę?...
http://gragieldowa.pl/spolka_arkusz_zl/spolka/abc