Po co przejmować coś co nie wiadomo ile ma tych zaległości podatkowych jako niespodzianki ( te które wyszły to są za króciutkie okresy). Lepiej poczekać, aż klienci sami przejdą, bo ani to synergii a ryzyko olbrzymie.
Z Datą też różnie może jeszcze być, wcale nie musieli robić tego świadomie, podobnie jak Action. Także i na składniku naszego (MCI) portfela jakim jest Data może być różnie z karuzelą podatkową i może się okazać, że trzeba zwrócić VAT, bo kupowali od firm krzaków, które dawno zniknęły.Oby nie, ale wszystko jest .....
Wierzę, ze Tomek nauczony casusem JTT jest ostrożniejszy niż większość managerów.