Dnia 2016-07-31 o godz. 20:59 ~bialoczerwony napisał(a):
> Po co przejmować coś co nie wiadomo ile ma tych zaległości podatkowych jako niespodzianki ( te które wyszły to są za króciutkie okresy). Lepiej poczekać, aż klienci sami przejdą, bo ani to synergii a ryzyko olbrzymie.
> Z Datą też różnie może jeszcze być, wcale nie musieli robić tego świadomie, podobnie jak Action. Także i na składniku naszego (MCI) portfela jakim jest Data może być różnie z karuzelą podatkową i może się okazać, że trzeba zwrócić VAT, bo kupowali od firm krzaków, które dawno zniknęły.Oby nie, ale wszystko jest .....
> Wierzę, ze Tomek nauczony casusem JTT jest ostrożniejszy niż większość managerów.
>
obyś miał rację...