Gry robione na zlecenie, szczególnie dla spółek które nie mają kasy zawsze są robione źle i na odczepnego. Zatem jeśli w ogóle kiedykolwiek to wyjdzie to spodziewajcie się raczej tytułu z ocenami na poziomie 40-50% który tylko wbije gwóźdź do trumny spółki która od dawna już czeka tylko że poly jeszcze nie zaakceptowało że umarło.