Nie znam się na tego typu grach, więc nie potrafię sam ocenić jej potencjału. Zapytałem więc brata, który głównie gra w tego typu gry o jej potencjał i mi odpisał, że gra "wygląda całkiem zabawnie, ja na pewno będę się tej grze przypatrywał.".
Kibicuję sektorowi, a z powyższej opinii wynika, że może coś z tego będzie. Przy okazji może spółka się rozbuja jak zacznie się coś dziać wokół gry.