W wykonaniu Polyslaha nie ma i nie było. Wbrew temu co twierdzili naganiacze dracos i bankrut: "drugi Green Hell" i inne bezeceństwa. Polyslash po WTR się rozpadł. Została nazwa i 10 nowych pracowników. Studenciaków. Na to coś była nagonka przez wyżej wymienionych : drugi Creepy Jar i trzeci Bloober:))))