ciekawe kiedy dowiozą betę, póki co wygląda to obiecująco.
na CRJ zarobiłem kilkaset %, tutaj jest zupełnie inna skala 6 mln vs 400 mln cap więc adekwatnie też potencjał co do Tribe i GH jest zupełnie inny. Nie zawsze wszystko "pyknie", każdy popełnia błędy ale może dla tej spółki jest jeszcze jakas przyszlosc. Dobrze zeby w przyszlym roku premiery byly w miare na czas bo 3 projekty które ciagna mocno obciażają kiese. Pożyjemy zobaczymy.