Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: widze ze dobrze z rana wylazlem

Zgłoś do moderatora
Od tej pory życzę ci EGZORCYSTO jak najgorzej. Wyszło na jaw jaka szumowina z ciebie .
Kiedy na Complexie rok temu kręciłeś kółka na wyższych poziomach to się przechwalaleś sukcesami -umiejętnych wchodzeniem i wychodzeniem /INWESTOR-PRZYJACIEL/HAHHA
jak mu dobrze idzie a kiedy inni mają lepszego nosa to z zazdrosci na kiblu godzinami ze sraczka siedzi. To moja opinia o tobie EGZORCYSTO. Żywię nadzieję że stracisz tę resztkę zdrowia- bo świrem już jesteś. Od tej pory zero namiarów na dobre spółki do grania/koniec
pseudo przyjaźni. Na moje szamanskie oko do konca roku będziesz bankrutem(mam wahadełko które wiele mówi heheheh)

Pozostałym radze przejrzeć komentarze EGZORCYSTY ROK WSTECZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
będziecie mieli obraz waszego inwestora HEHEHHE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDWOOD -15,25% 0,05 2019-04-30 11:15:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.