Dnia 2026-06-12 o godz. 09:40 ~aqwert napisał(a):
> Oczywiście, dziś już zaczynają pisać że "dobrany pakiet już zarabia" zaczyna się pisanina po fakcie jak to wszyscy idealnie w dołku podbierali, ciekawe tylko dlaczego wczoraj, przedwczoraj nikt nie chwalił się zakupami jak spadało:)))) ale jak zacznie znowu spadać (a zacznie) to zaraz będzie pisanina "zdążyłem sprzedać" oczywiście też po fakcie :)) oj yelopki yelopki nagonki
mylisz się, ale raczej piszesz półprawdy i nieprawdę celowo ...a regularni uczestnicy tego forum wiedzą, że kilkakrotnie pisałem o 7,10.
Polemika jest bez znaczenia, a piszę to, tylko aby przypomnieć na tym przykładzie, jakimi metodami się kierujesz