Wasza niewiedza i krótkowzroczność obnośnie globalnej gospodarki mnie poraża,albo tylko udajecie żeby resztki akcji drożej opchnąć biedakom.
1.Problemem nie jest sama ropa,a moce przerobowe rafinerii.
2.Idzie wszystko zgodnie pierwszymi analizami,a jak wiadomo te zawsze są najbardziej trafne bo kolejne to już wymądrzanie się pseudo fachowców.
Czyli najpierw obrywa Azja na razie poza Japonią i Koreą Południową bo mają duże zapasy(Japonia jedzie na rezerwach już 3 miesiąc)
Już mamy Indie z ograniczeniami i zaraz będzie Europa.
3.Spadek cen jest wywołany ograniczeniem imporu ropy przez Chiny,a nie poprawą sytuacji.
4.Tramp się gotuje bo ma mistrzostwa świata w piłce i nie chce ekscesów.
5.Bardzo ciekawie zapowiada się debiut Space X To będzie największy balon w historii już przy debiucie.Zobaczymy jak to się rozegra.
Tik Tak,Tik.Tak