Nie od dzisiaj wiem Gosciu ze wy moce przerobowe w tej trolowni to macie dobre tylko nicki zmieniacie a co do analizy to są ku twojemu nieszczęściu inwestorzy ktorzy przedstawiają rzetelną analizę spolki a nie wyssane z palca brednie zeby igrać co po niektorym na nerwach i wpływać na zmianę decyzji inwestycyjnych a co do krótkowzroczności to zmien bryle na plusy dokładając ci jeszcze te rzekomą niewiedzę wszystkich piszących na forum wg ciebie to tak wg mnie jestes po prostu pustym dzbanem naganiajacym na spadki na polimku