Oczywiście, dziś już zaczynają pisać że "dobrany pakiet już zarabia" zaczyna się pisanina po fakcie jak to wszyscy idealnie w dołku podbierali, ciekawe tylko dlaczego wczoraj, przedwczoraj nikt nie chwalił się zakupami jak spadało:)))) ale jak zacznie znowu spadać (a zacznie) to zaraz będzie pisanina "zdążyłem sprzedać" oczywiście też po fakcie :)) oj yelopki yelopki nagonki