Dnia 2021-04-06 o godz. 10:46 ~becik napisał(a):
> trzymaj trzymaj do konca dnia :-)
już nie wiesz jaki nick obrać naganiaczu ,
Zobacz wątki dotyczące NanoGroup S.A. Zobacz profil NanoGroup S.A. Autor: ~Bohdan [78.8.4.*] 2021-04-05 18:13
Opublikowano przy kursie: 7,34 zł , zmiana od tamtej pory: -4,36%
Jak tam się trzymacie zajączki?
Zgłoś do moderatora
w spółce z ciastkiem kociakiem i brzozą, butelka już zrobiona.... i po świętach.
Wtorek jest napewno Wasz!
No.1 w spadkach na GPW
Pamiętaj że to zło które wyrządzasz innym i tak do ciebie wróci ,ze zdwojoną siłą .