Do zbycia kolejne 150tys akcji nabyte w grudniu w cenie 1,1zł. Ładny zysk..
https://www.bankier.pl/wiadomosc/NANOGROUP-S-A-Powiadomienie-o-transakcjach-na-akcjach-Emitenta-dokonanych-przez-osobe-blisko-zwiazana-z-osoba-pelniaca-obowiazki-zarzadcze-Emitenta-8028612.html
Szczerze współczuję, ostrzegałem wcześniej.