Dnia 2017-05-10 o godz. 10:36 ~Piotr napisał(a):
> Nie zachowujcie się jak urząd skarbowy - nie martwcie się o moje pieniądze.
> > Zakładam do końca roku że po pierwsze będę miał 50tys szt a po drugie eex będzie chodziło powyżej 16-17 zł
Brawo Piotr, na pohybel latryniarzom,jedna uwaga Eex będzie między 20-25 do końca roku i garbate,reventony i inne stolce tego nie zmienią.