Dnia 2017-05-10 o godz. 08:25 ~Piotr napisał(a):
> ja za to stary i mający na dzisiaj już 30tys akcji tej spółki
to współczuję
nie tego że jesteś stary ale że dałeś się ubrać w 30 kilo makulatury
tacy jak ty to dla bokunów i dziedzica skarb
oni teraz wywalają i wywalali wcześniej a odbiorą sobie więcej za jakąś zmyśloną wierzytelność
oni cię kochają i bardzo doceniają :)))