A na kogo wy tu liczycie inwestora ?
Przecież to wiadomo, że ktoś od Patrowicza......a nie święty mikołaj
wydaje mi się, że każdy kto rozeznał się trochę o jego Spółkach wie o tym.
m.in. dlatego ja tu jestem.
Połowa władz Spółki z jego ramienia siedzi, albo i więcej...
Niby pod inwestycje, bo płynność finansową mają, ale ileż kur....de można czekać na jakiś komunikat od Spółki.
Po za tym przecież takie rzeczy jako informacje poufne powinny być bezwzględnie podawane