Czy WY wszyscy miślicie,że te miliony papierków leszcze wchłonęły ??????? ha ha leszcz ma jeszcze akcje brane powyżej zeta a po za tym już się nie nabierze na takie sztuczki jakie tutaj wyprawiali. Leszcza tutaj prawie nie ma.
Ciekawe czy moder usunie , tak jak mój poprzedni wpis o leszczach. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!