Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,54 zł , zmiana od tamtej pory: 85,02%

Re: Wezwanie - za i przeciw

Zgłoś do moderatora
Praktycznie przez cały czas wezwania kurs był kilka-kilkanaście groszy powyżej 6,50 zł, więc jak kogoś to satysfakcjonuje, to czekanie było bez sensu. A poza tym, to pojawili się inwestorzy z pakietem blokującym delisting. Albo wzywający coś dorzuci, albo spółka zostaje na gpw.

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/25751778,netmedia-sa-33-2016-informacja-o-przekroczeniu-przez-akcjonariuszy-progu-10-w-wyniku-zawarcia-porozumienia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.