Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,54 zł , zmiana od tamtej pory: 85,02%

Re: Wezwanie - okazja do zainwestowania

Zgłoś do moderatora
Dawno sie nie spotkalam z tak z tak zabawna "analiza", jej tendencyjnosc jest tak skrajna, ze nie ma tu zadnego znaczenia czy zostala ona zlecona przez wzywajacych czy tez autor nie zadal sobie trudu by sie przyjrzec spolce, efekt jest podobny.
Kazdy choc troche przytomny akcjonariusz spolki wie ze swiezych raportow okresowych i biezacych na ile zostala wyceniona sama spolka eTravel przy jej niedawnym podwyzszeniu kapitalu i czesciowej odsprzedazy akcji, ktore trafily w rece profesjonalnych funduszy wyspecjalizowanych w branzy IT, na ile jest wyceniona eTravel w bilansie Netmedii, na jakie targety akwizycyjne trafily pieniadze z podwyzszenia kapitalu eTravel, jak sie wycenia na swiecie tego rodzaju spolki, jak wygladaja pozostale skladniki bilansu Netmedii itp.
Jak ktos chce lub musi sprzedac, nie ma co sie bawic w procedury z wezwaniem, niech smialo wystawia papiery po cenie nieco powyzej ceny z wezwania, nabywcy sa i sie oficjalnie ujawnili w piatkowym raporcie biezacym, a pewnie sa i inni.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.