Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,33 zł , zmiana od tamtej pory: 91,15%

Spółka nie powinna udzielać pożyczek

Zgłoś do moderatora
Prezesowi. Jeśli Prezes jest wypłacalny to może iść do Banku. Może również jako zabezpieczenie przedstawić posiadany pakiet akcji ale nie powinna spółka do 2018 marnotrawstwo środków. To lepiej kupić obligacje Banków jak Getin czy BPS i będzie spółka miała 8-10%. Zatem taka uchwała to dzalanie na szkodę spółki. To spółka publiczna a nie spółka tylko Pana Wierzby. Uchwałę należy zaskarżyć. WsYstkich którzy uważają podobnie proszę o kontakt na adres mailowy mikelyson@yahoo.com

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.