Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,40 zł , zmiana od tamtej pory: 4,91%

Re: Wezwanie Pko

Zgłoś do moderatora
No wlasnie. To nie fair.
W pierwszym wezwaniu PKO cena była ok 12,00 zł.Logiczne wydaje się więc to,że nikt o zdrowych zmysłach nie odpowiedział na to wezwanie ponieważ cena na rynku to 20,00++.Dziś podnieśli cenę do 23,00 ale termin zapisów upływa w poniedziałek.Nikt nie zdąży odpowiedzieć na te wezwanie skoro obowiązuje termin rozliczenia d+2.Macie jakieś pomysły w tej kwestii???
Te wezwania to jedna wielka niepotrzebna i skomplikowana kombinacja.Blokada na kontach, terminy rozliczeń (d+2),świadectwa depozytowe (opłata w dm 50,00 zł) + bieganie do dm przyjmującego zapisy w imieniu wzywającego.
Wstawiliby batona na kupnie 23,00 i każdy by im się wysypał bez zbędnych formalności

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCM 0,00% 23,50 2019-06-17 15:29:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.