Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: wezwanie MEDIATEL - pytanie laika

Zgłoś do moderatora
Faktycznie jestes laikiem. Gdyby po objeciu nowych udzialow Hawe posiadalo powyzej 66% akcji, to musialoby wezwac na pozostale. Natomiast po objeciu akcji Hawe posiada miedzy 33%, a 66% akcji, wiec musi albo zejsc ponizej 33%, albo wezwac do 66%. I z tej drugiej opcji Hawe korzysta, zapewne liczac ze wezwanie nie zakonczy sie calkowitym sukcesem. Po tym wezwaniu, Hawe nic nie musi. Gdyby chcialo 100% to mogloby juz na tyle wezwac.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDIATEL 0,00% 0,74 2017-09-26 09:31:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.