Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,70 zł , zmiana od tamtej pory: -77,45%

Re: wezwanie

Zgłoś do moderatora
Z tego co ja wyczytałem i zrozumiałem to po 33% musiał ogłosić i ogłosił, ale teraz po 66% już nie musi. Napisano w wezwaniu że traktują jako inwestycję długoterminową i nie mają zamiaru zdejmować z giełdy. Dopiero powyżej 90% mogliby zrobić przymusowy wykup od reszty. Natomiast uważam że nie należy mówić iż mają 81% czyli Murapol 66% i Wuczyńscy 15% bo jakby byli dogadani to Murapol wziąłby i to od Wuczyńskich ale widocznie uważają to za dobrą spółkę i swoją krwawicę, zachowali pakiet kontrolny i mogą to sprzedać komuś ale nie muszą.
  • wezwanie Autor: ~bleble
  • Re: wezwanie Autor: ~John

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 1,06 2020-05-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.