Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,82 zł , zmiana od tamtej pory: 715,60%

Re: Wartość EasyCall po konsultacji z Biegłym Rewidentem

Zgłoś do moderatora
Główny twórca nie tworzył oprogramowania, do tego byli pracownicy. Chyba nie piszesz o tej samej Spółce co przedmówca : tu ci podaje link https://easycall.pl/ .
Ale rozumiem twój tok myślenia, że jest źle i nowy Prezes ( poprzedni Wiceprezes ) nie zna się na firmie i nie da rady jej poprowadzić. W związku z tym tym bardziej będzie chciał sprzedać swój pakiet, a wdowa swój. Chyba, że Mazurkiewicz chce kupić tanio pakiet po twórcy ? Nie ładnie.
Co do spółki ma swoją renomę na rynku Telekonferencji i Voip. Prawie 10 mln zł przychodu to niby skąd ? Mają bazę klientów która jest coś warta. Czy 8 , 10, 15 mln ? nie wiadomo. Ale dowiemy się niedługo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL 4,55% 23,00 2021-12-07 13:24:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.