Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,82 zł , zmiana od tamtej pory: 662,41%

Re: Wartość EasyCall po konsultacji z Biegłym Rewidentem

Zgłoś do moderatora
Ciekawe na podstawie jakich danych on sobie tak wycenił
Firma nie ma aktualnie żadnej większej przewagi konkurencyjnej
m.in. brak twórcy firmy i głównego motoru rozwoju EC,
główny produkt na którym opierał się rozwój - przeterminował się - chodzi o rozmowy voip - wszyscy jadą na komórkach,skypie, itp
i dlatego od kilku lat jest strata
firma za mało/wolno się rozwija - kto ma to zrobić jak brak jest twórcy ?
osobiście nie widzę szans na większy rozwój

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL 2,38% 21,50 2021-12-03 12:37:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.