Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,92 zł , zmiana od tamtej pory: 687,67%

Wartość EasyCall po konsultacji z Biegłym Rewidentem

Zgłoś do moderatora
Nie będzie , żadnej dywidendy. Św p. Prezes niestety zmarł w wieku ok 40 lat pozostawiając pustkę i dzieci nastoletnie. Pakiet kontrolny pozostał w rękach wdowy i dzieci. Bardzo współczuje śmierci męża i twórcy tej spółki.
Dałem sprawozdanie roczne do oceny biegłemu. Powiedział patrząc na kilka lat działalności, że Spółka jest warta ok 10 mln zł widać że ostatnie 2-3 lata były trudne ze względu na chorobę. Ale tkwi w tej firmie b. duży potencjał . Nie powinna Pani taniej sprzedać swój Pakiet jak za 6 mln zł. ( premia za kontrolę) czyli ok 9,00 zł / za akcje
Wyrazy Współczucia
https://kalkulatordlafirm.pl/wycena-spolek/

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EASYCALL 4,55% 23,00 2021-12-07 13:24:04