Dnia 2020-12-18 o godz. 16:57 ~PS napisał(a):
> Co wydymał? Trzeba było odpalać. Oby zaraz następnie nie zwołali walnego w sprawie wyjścia z gpw
Kiedy trzeba było odpalać warranty? Jak akcje były po 0,80 zł czy może 1,20 zł ?
Chyba nie wiesz o czym mówisz.