ciekawa sprawa z tym zwolaniem walnego i tą wlasnie uchwala, skrocono czas maxymalnie. jesli powaznie myslec o wymianie, wykupiw akcji z warrantow to cena musi wybic mocno do gory w ciagu tych dwoch miesiecy i oczywiscie trzeba miec na uwadze ze caly ten proces trwa miesiac - do zaksiegowania akcji na koncie od zlozenia i oplacenia wniosku