Uchwała Nr 3
Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia COGNOR HOLDING S.A. w Poraju w sprawie: zmiany warunków emisji warrantów subskrypcyjnych serii B Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Cognor Holding S.A. postanawia, co następuje:
§1 Dokonuje się następującej zmiany warunków emisji warrantów subskrypcyjnych serii B, wyemitowanych na podstawie uchwały nr 13 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 14 marca 2011 roku w sprawie warrantów subskrypcyjnych serii B z prawem do objęcia akcji emisji nr 9, z wyłączeniem prawa poboru warrantów subskrypcyjnych serii B przez akcjonariuszy (zmienionej uchwałą nadzwyczajnego walnego zgromadzenia Spółki z dnia 30 grudnia 2013 roku oraz uchwałą nr 5 nadzwyczajnego walnego zgromadzenia Spółki z dnia 25 maja 2017 a także uchwałą nr 10 nadzwyczajnego walnego zgromadzenia Spółki z dnia 31 sierpnia 2017 roku) zmienionych uchwałą nr 3 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 30 grudnia 2013 roku a także uchwałą nr 10 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 31 sierpnia 2017) („Warranty”) roku w ten sposób, że:
posiadacze Warrantów serii B mogą obejmować akcje emisji nr 9 składając stosowne oświadczenie na druku przygotowanym przez Spółkę, które zostanie złożone w Spółce w terminie do dnia 22 lutego 2021 roku włącznie.
§2 Zmienione warunki emisji Warrantów serii B określone niniejszą uchwałą będą miały zastosowanie w stosunku do wszystkich posiadaczy Warrantów serii B.
§3 Uchwała wchodzi w życie z chwilą podjęcia.
No i mamy jasność że Sztuczka znowu nas wszystkich wydymał ! Termin 22 luty 2021.