ja wpłaciłem 100 , ale jakie przy tym były emocje i oczekiwania . Teraz mam dużo tego złomu . Teoretycznie likwidacja warrantów to pozbycie się pewnego obciążenia dla Krula i otwarcie do wzrostów , ale...........Boję się ,że zdejmie spółkę. Ciekawy czas przed nami.