Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Walne 22_02_2018 r. Obecność

Zgłoś do moderatora
Grupa będzie reprezentowana na walnym zgromadzeniu. Na priv podam do kogo wysłać upoważnienie.
Wydaje mi się jednak, że tym razem bardziej istotny jest osobisty udział w tym walnym. Drobni akcjonariusze powinni pokazać, że interesują się tym co się dzieje w Polnej SA i nie jest im obojętne, jakie są podejmowane decyzje.
Porządek obrad jest taki, ze prawie niczego się nie dowiemy, co by nas interesowało, np. o wyniku finansowym roku obrotowego 2017, podziale zysku, cenie i terminach skupu akcji, planach spółki na 2018 r.
W celu uzyskania powyższych informacji, grupa reprezentująca min. 5% kapitału akcyjnego zwoła NWZ z porządkiem obrad, w którym będą one umieszczone i zarząd będzie zmuszony udzielić odpowiedzi.Stanie się to zapewne w marcu. I na to walne będzie potrzeba grupie jak najliczniejszy udział , ewentualnie upoważnienia pisemne do reprezentowania nieobecnych.
Jako jeden z koordynatorów grupy apeluję mocno do wszystkich akcjonariuszy , zwłaszcza tych, którzy mieszkają względnie blisko, o wzięcie jednak osobistego udziału w NZW w dniu 22.02.2018 r. w Przemyślu. W tym celu należy zablokować akcje w POK i wysłać, chyba już tylko kurierem, do Roberta Chmury z Polnej SA. Dokumenty te musza być u niego najpóźniej w środę 14.02.2018 r., a potem 22.02 przyjechać do Polnej SA.
Ruszmy się Koleżanki i Koledzy do Przemyśla.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.