hehehe ja pamiętam KGHM po 20 PLN, jak go dokupowałem po 40, 60, 80 to też wg wielu byłem "ubierany".
Strach robi wodę z mózgu... ale fakt - uwaga na spekulacje (wzrosty o jeden grosz dają tu obecnie 10% zarobku wieć wiele akcji po prostu krąży miedzy K za 0.11 a S za 0.12).