Forum Forex +Dodaj wątek

Re: usd/pln

Zgłoś do moderatora
Wsparcie nie przekroczone, ale luka między świecami niebywała. Sprawdziłem platformę ICMarkets i tam nie było luki między świecami, czyli to Oanda coś zrobiła. Dzięki za info Bax.
  • usd/pln Autor: ~cottonfield
  • Re: usd/pln Autor: ~cottonfield
  • Re: usd/pln Autor: ~bax
  • Re: usd/pln Autor: ~cottonfield
  • Re: usd/pln Autor: ~BAX
  • Re: usd/pln Autor: ~cottonfield
  • Re: usd/pln Autor: ~BAX