Forum Forex +Dodaj wątek

Re: usd/pln

Zgłoś do moderatora
zrobili szczycik po 17 godz i wiadomo po szczycie zaczal spadac a o 20 zrobil denko
ok 22 denko poprawil co tu dziwnego
  • usd/pln Autor: ~cottonfield
  • Re: usd/pln Autor: ~cottonfield
  • Re: usd/pln Autor: ~bax
  • Re: usd/pln Autor: ~cottonfield
  • Re: usd/pln Autor: ~BAX
  • Re: usd/pln Autor: ~cottonfield
  • Re: usd/pln Autor: ~BAX