Forum Forex +Dodaj wątek

Re: usd/pln

Zgłoś do moderatora
Może tylko na Oanda tak to widać, ale świeca godzinowa (19-20) zamknęła się na poziomie 3,8052, a następna świeca godzinowa (20-21) otworzyła się na poziomie 3,7830. W oka mgnieniu spadło o ponad 200 pipsów.
  • usd/pln Autor: ~cottonfield
  • Re: usd/pln Autor: ~cottonfield
  • Re: usd/pln Autor: ~bax
  • Re: usd/pln Autor: ~cottonfield
  • Re: usd/pln Autor: ~BAX
  • Re: usd/pln Autor: ~cottonfield
  • Re: usd/pln Autor: ~BAX