Forum Forex +Dodaj wątek

Re: usd/pln

Zgłoś do moderatora
wsparcie masz na 3,7970 i poki trzyma jest ok czyli wzrostowo
  • usd/pln Autor: ~cottonfield
  • Re: usd/pln Autor: ~cottonfield
  • Re: usd/pln Autor: ~bax
  • Re: usd/pln Autor: ~cottonfield
  • Re: usd/pln Autor: ~BAX
  • Re: usd/pln Autor: ~cottonfield
  • Re: usd/pln Autor: ~BAX