BAX jako, że jesteś mentorem tego forum doradź mi od czego zacząć żeby nauczyć się operować na wykresach, analizować je rysować itp? Jakie strony w necie, jakie pozycje książkowe??? Temat mnie mocno interesuje, pieniądze na inwestycje by się znalazły, tylko póki co wiedzy specjalistycznej brakuje...Pozdrawiam