Forum Forex +Dodaj wątek
BAX jako, że jesteś mentorem tego forum doradź mi od czego zacząć żeby nauczyć się operować na wykresach, analizować je rysować itp? Jakie strony w necie, jakie pozycje książkowe??? Temat mnie mocno interesuje, pieniądze na inwestycje by się znalazły, tylko póki co wiedzy specjalistycznej brakuje...Pozdrawiam
  • USD Autor: ~arstem
  • Re: USD Autor: ~qp
  • Re: USD Autor: ~BAX
  • Re: USD Autor: ~ooo
  • Re: USD Autor: ~ooo
  • Re: USD Autor: ~merlin
  • Re: USD Autor: ~BAX
  • eurusd - tak to widze Autor: ~dolarek
  • Re: eurusd - tak to widze Autor: ~mm
  • mm Autor: ~dolarek
  • Re: mm Autor: ~dolarek
  • dolarek Autor: ~bax
  • Re: USD Autor: ~bax
  • Re: USD Autor: ~dolarek
  • Re: USD Autor: ~dolarek
  • Re: USD Autor: ~andree
  • dolarek Autor: ~bax
  • andre Autor: ~bax
  • Re: andre Autor: ~dolarek
  • Re: andre Autor: ~fankifanek
  • Re: andre Autor: ~dolarek
  • Re: andre Autor: ~fankifanek
  • pozycje Autor: ~bax
  • Re: pozycje Autor: ~bax
  • Re: pozycje Autor: ~fankifanek
  • Re: pozycje Autor: ~next
  • Re: USD Autor: ~BAX
  • Re: USD Autor: ~mm
  • Re: USD Autor: ~next
  • Re: USD Autor: ~BAX
  • Re: USD Autor: ~Next
  • Re: USD Autor: ~fankifanek
  • Re: USD Autor: ~dolarek
  • Re: USD Autor: ~BAX
  • Re: USD Autor: ~fankifanek
  • Re: USD Autor: ~mm
  • Re: USD Autor: ~dolarek
  • Re: USD Autor: ~fankifanek
  • Re: USD Autor: ~bax
  • Re: USD Autor: ~dolarek
  • Re: USD Autor: ~Next
  • Re: USD Autor: ~bax
  • Re: USD Autor: ~ooo